Terapi e re kundër rrudhave Me bazë vajra natyralë

Beauty Derm është një serum me acid hialuronik dhe ekstrakte të luleve të detit që luftojnë plakjen nga brenda.

Vetëm sot: me 50% zbritje!
 • Beauty Derm stimulon prodhimin natyror të kolagjenit dhe elastinës.
 • Trajton rrudhat, duke e bërë lëkurën tuaj të lëmuar dhe rikthyer elasticitetin e saj.
 • Përbërje unike e vajrave natyralë që siguron një efekt afatgjatë “lifting”.

Beauty Derm është një serum me acid hialuronik dhe ekstrakte të luleve të detit që luftojnë plakjen nga brenda.

ASNJË SHTESË

Vetëm përbërës natyralë dhe shumë aktivë në Beauty Derm

100% efektiv. Pa injeksione. Pa dhimbje

 • Vaj fare kastori

  Neutralizon radikalet e lira, rrit vetitë mbrojtëse të lëkurës tuaj gjatë ditës dhe kujdeset për të, duke e ushqyer deri në thellësi pa shkaktuar shkëlqim vajor.

 • Vaj Salvia sclarea

  Stimulon prodhimin natyror të kolagjenit dhe elastinës në çdo moshë. Kjo ndihmon në mbushjen e rrudhave nga brenda, zvogëlimin e thellësisë së tyre dhe rikthimin e elasticitetit të lëkurës. Kontura e fytyrës tuaj bëhet më e qartë dhe e shtrënguar.

 • Ekstrakt Pueraria mirifica

  Rrit aftësinë e lëkurës tuaj për të mbajtur lagështinë brenda. Kjo parandalon dehidratimin dhe plakjen e parakohshme.

 • Vaj Rosa damascena

  Redukton fotodamazën e qelizave dhe lufton pigmentimin me origjinë të ndryshme.

Si përdoret Beauty Derm?

Përdoreni atë çdo mbrëmje para gjumit!

1
Pastroni fytyrën tuaj

Mos harroni të përdorni ujë të ngrohtë dhe sapun të lehtë për të hequr papastërtitë. Gjithmonë shpëlajeni me ujë të ftohtë.

2
Aplikoni tonikun

Pasi të siguroheni që fytyra është pastruar mirë, vendosni një toner të preferuar për fytyrën me një shkop pambuku, duke e aplikuar atë me prekje të butë.

3
Aplikoni Beauty Derm

Masazhoni një sasi të vogël të Beauty Derm rreth syve, ballit, cepave të buzëve dhe më pas rreth pjesëve të tjera të fytyrës.

Përfitoni lëkurë të butë, pa rrudha, pa injeksione ose trajtime të shtrenjta!

Kërkimit tuaj për "Kupën e shenjtë" kundër plakjes i ka ardhur fundi më në fund. Beauty Derm mbërrin në këtë vend me një çmim të pabesueshëm.

Lëkurë e shëndetshme
 • Depërton thellë

  Formula e tij është krijuar për të luftuar plakjen nga brenda.

 • 100% i sigurt dhe efektiv

  Shumë i lehtë për t’u përdorur nga shtëpia çdo ditë.

 • Më shumë kolagjen natyror

  Falë fuqisë ushqyese dhe restauruese.

 • Mbron, ushqen dhe shëron

  Lëkurë e shëndetshme, e butë dhe tërheqëse.

Antes 7800 ALL
Tani 3900 ALL!

Shihni se çfarë thonë të tjerët përdoruesit e tij...

Si blihet Beauty Derm?

Ofertë Ekskluzive! Vendosni të dhënat tuaja këtu për të blerë produktet për vetëm
7800 ALL
3900 ALL

50% zbritje
Pak njësi kanë mbetur ulje !

Ende nuk jeni bindur?

 • Djana

  Blerje e verifikuar

  Pa rrudha!

  "Efekti i Beauty Derm është më i mirë se Chanel e kështu me radhë. Rezultati është i qartë! Unë do të blej të tjera si kjo."

 • Klea

  Blerje e verifikuar

  Më mirë se Botox

  "Të gjithë e dinë për pasojat e Botox, por unë kam bërë injeksione në ballë dhe në vijat e fytyrës për disa vite me radhë derisa mësova për Beauty Derm. Tani jam shumë e kënaqur me pamjen e fytyrës sime - lëkurë e freskët, e butë dhe me shkëlqim  Dhe rrudhat e mia mezi vërehen".

 • Melisa

  Blerje e verifikuar

  Sa më pëlqen reflektimi që shoh në pasqyrë.

  "Unë jam 54 vjeçe, por askush nuk e dallon dot? Unë kam përdorur vetëm Beauty Derm për disa muaj dhe një gjë e kam të sigurt - ky është fundi i kërkimit tim për kremin perfekt të fytyrës. Unë jam e lumtur me këtë krem ​​një milion përqind."