Kuron psoriazën njëherë e përgjithmonë!

Gjithçka ju nvojitet është ky krem unik Dermal!

Trajtim i shpejtë dhe u efektshëm

eleminon menjëherë simptomat e psoriazës

Shëron psoriazën plotësisht në 95% të rasteve.

Është trajtim më i vlefshëm për kurimin e psoriazës sesa çdo trajtim tjetër

Çmime speciale & ulje çmimi

për të gjitha produktet e porositura këtu.

Pra, çfarë e bën Dermal-in shumë të efektshëm?

1.

Lehtëson largimin e lëkurës së ashpër duke e zbutur atë

2.

Ul inflamacionin dhe e mban lëkurën të freskët dhe të rehatshme

3.

Normalizon qarkullimin e gjakut në nivelin mikro dhe ushqen lëkurën me vitamina dhe minerale

4.

Parandalon ndërlikimet duke dezinfektuar lëkurën me jone aktive argjendi

Si ta përdorni Dermal

1.
2.
3.
4.
5.

Lani zonat e prekura me ujë të ngrohtë

Merrni pak krem Dermal me majat e gishtave

Fërkojeni kremin në vendin e dëshiruar dhe masazhojeni butë.

Lëreni për 30 minuta dhe trazojeni

Për një efekt më të qëndrueshëm, përsëritni dy ose më shumë herë në ditë

Përbërësit dhe përfitimet

Lule Calendula: lehtëson inflamacionin, ndihmon në lehtësimin e simptomave: dhimbje, kruajtje, skuqje.

Barishte Yarrow: ndalon përhapjen e infeksionit, duke parandaluar infektimin e pjesëve të tjera të trupit.

Barishte kantarion: përshpejton ripërtëritjen e qelizave, mbron lëkurën dhe hidraton, ndihmon që plagët të shërohen më shpejt.

Lulja e zambakut: Frenon aktivitetin e parazitëve dhe vezëve të tyre - filarinë, e cila çliron toksinat në trup, duke shkaktuar psoriazë.

Willowherb: Vonon ndarjen qelizore dhe heqjen e epidermës, e cila është një nga shkaqet e formimit të plagës dhe pllakës bakteriale.

Vaj ulliri: Përmirëson imunitetin e lëkurës, ka efekt antiseptik.

CERTIFIKIMI

Certifikuar si një përbërës cilësor dhe për sigurinë e lëkurës nga:

Çmime & zbritje speciale

për të gjitha produktet e porositura në faqen tonë të internetit

7 kuti

porositeni me 50% zbritje

Komento mbi Dermal

Sasha

Pezë,
Tiranë

Unë e rekomandoj kremin Dermal për të gjithë. Kisha një ndjesi kruarjeje në shpinë që po më çmendte dhe më dolën njolla të kuqe që u kthyen në copëza me luspa gjatë viteve të fundit. Fatkeqësisht, dermatologu im nuk kishte mendim të mirë për këtë gjë, diagnoza që më dha ishte psoriazë dhe pasi provova një shumëllojshmëri ilaçesh zbulova vetëm se kremi Dermal kishte efekte të qëndrueshme. Zgjebja dhe kruajtjet u zhduken në vetëm disa ditë. Edhe njollat e kuqe u zhduken për 2-3 javë. Në fakt, njollat nuk lanë fare shenja.

Lisa

Fratar,
Ballsh

Me Dermal, e shërova psoriazën brenda tre javësh! Kjo është një metodë shumë e mirë trajtimi, efekti është më i shpejtë nga sa mendoja! Pas lindjes, në kokë m'u formuan njolla me luspa, në fillim mendova se ishte zbokth, por më pas filluan të shfaqeshin si arna me luspa. Specialisti i lëkurës më rekomandoi kremin Dermal. Pasi mbarova trajtimin, më iku psoriaza sikur mos ta kisha patur kurrë. Jam shume e lumtur. Kam dëgjuar shumë njerëz që kanë luftuar me psoriazën gjithë jetën dhe nuk janë shëruar kurrë! Por unë u shërova në vetëm tre javë!

Hajrija

Kotë,
Vlorë

Irritimi u zhduk plotësisht; lëkura ime është përsëri e butë dhe e lëmuar! Ndihem shumë me fat që gjeta Dermalin. Kam vuajtur nga psoriaza që kur isha fëmijë. Kam provuar pothuajse gjithçka për vite me radhë, dhe asnjë ilaç apo mjet nuk ka rezultuar i efektshëm derisa zbulova Dermalin. Sapo fillova të përdor Dermalin, psoriaza thjesht u zhduk. Nuk mund ta shpreh dot sa e lumtur ndihem tani. E rekomandoj shumë Dermalin!

Kujdes! Kini kujdes me produktet e rreme!

Dermali do t'ju ndihmojë të kuroni psoriazën shpejt dhe pa dhimbje, dhe lëkura juaj do të kthehet në gjendjen e saj të butë si mëndafshi.

Produkti origjinal Dermal shitet vetëm në dyqanin tonë. Si partner dhe distributor i autorizuar i këtij produkti, ne garantojmë efektivitetin dhe cilësinë e të gjitha produkteve tona.

Qëndroni të shëndetshëm!

Kur e porosisni këtu, do të merrni

produktin origjinal Dermal

Çmimi
më i mirë

Dorëzim
i shpejtë

Çmim dhe zbritje speciale

për të gjitha produktet e porositura këtu

7 kuti

porositeni me 50% zbritje

7800 ALL

3900 ALL