Hiqni qafe kruajtjen dhe mykun
nga thonjtë dhe këmbët
me 1 kurë
Menjëherë Çlirim nga djersitja e tepërt dhe kruajtja
Zhduk shkakun e mykut
Riparon deri në 98% të lëkurës së dëmtuar
Shitje!
50% zbritje!
Paketat e mbetura në shitje
7
Shitja mbaron

Orë Minuta Sekonda

Çmimi me pakicë 7800 ALL

Çmimi 3900 ALL


Menjëherë Çlirim nga djersitja e tepërt dhe kruajtja
Zhduk shkakun e mykut
Riparon deri në 98% të lëkurës së dëmtuar
Si u infektuat me myk?

Nga pishina

Mbipesha

Sistemi i dobët imunitar

Antibiotikë

Problem me variçe

Veshja e rrobave sintetike

Myku në këmbët e një anëtari të familjes

Dermatomikozat (nga greqishtja e lashtë - mikos - do të thotë "myk") është një sëmundje e këmbëve dhe thonjve

Në 92% të rasteve, shkaku i sëmundjes janë myku Trichophyton dhe Microsporum. Këta parazitë që vdesin me vështirësi depërtojnë në shtresat e thella të epidermës duke depërtuar në lëkurë përmes ushqimit, pijeve, pështymës, gërvishtjeve të vogla dhe çarjeve.

Ato irritojnë lëkurën, duke shkaktuar kruajtje të forta, dhimbje, përkeqësim të indeve dhe erë të keqe. Ata thyejnë pengesën mbrojtëse dhe shkatërrojnë strukturën e thoit.
Statistikat tregojnë se vetëm 12. 4 përqind njerëz
shpëtojnë nga myku. Pse ndodh kjo?
Sepse mënyrat e përdorura më herët për të kuruar atë nuk punojnë
Përqindja e njerëzve që u shëruan nga myku në këmbë dhe thonj
Kirurgji kundër mykut në thonj
Është shumë e papërshtatshme. Thoi duhet të dalë plotësisht nga rrënja duke shkaktuar dhimbje të forta, dhe përveç kësaj, efektiviteti mund të jetë zero e thoi rritet përsëri me probleme.
Mjekësia tradicionale
Lehtëson vetëm simptomat, Por nuk eliminon rrënjën e mykut. Sëmundja nuk zhduket dhe myku rritet me shpejtësi.
Krem farmaceutik
90% e kremrave farmaceutikë nuk ndihmojnë me simptomat e sëmundjes. Përkundrazi, myku kthehet sapo trajtimi të ndërpritet!
Nuk ka asgjë të ngjashme me atë.
Zbërthen nitratin e argjendit (96% argjend)
Si mund t'ju heqë qafe MIKOHERB GEL mykun
Vaj kopre
Mbron lëkurën Dhe lehtëson kruajtjen dhe erën e pakëndshme, riparon çarjet dhe dezinfekton plagët. Ndihmon me kruajtjen menjëherë dhe largon erën e pakëndshme. Ka efekt tanin dhe anti-inflamator.
Vaj rigoni
Karakteristikat e rigonit kundër mykut njihen që në shekullin e 14-të. Vaji i kësaj barishte shkatërron mykun dhe nuk e lejon atë të shfaqet më.
Vaj livandoje
Vaji esencial i livandos është një ilaç i fuqishëm për sëmundjet e lëkurës. Depërton menjëherë në epidermë, njom dhe zbut lëkurën nga brenda, shëron ulçerat dhe çarjet dhe krijon një pengesë kundër mykut dhe baktereve patogjene.
Ekstrakt celandine
Produkt i provuar shkencërisht kundër mykut. Ngadalëson zhvillimin e mykut, duke infektuar qelizat mykotike e duke dëmtuar membranat e saj. Rrit imunitetin dhe rezistencën ndaj të gjitha llojeve të mykut Candida dhe llojeve të tjera të infeksioneve të mykut.
Vaj menteje
Deodorizon lëkurën dhe e mbron nga djersitja e tepërt.
Ekstrakte të lules së egër të kamomilit
Lehtëson inflamacionin dhe djegien, dhe dezinfekton e zbut lëkurën.
Lëkurë e butë dhe e freskët
Dermatolog nuk mund t’i besoja syve të mij!
Është një sukses Për trajtimin e mykut të këmbëve dhe thonjve
Shpëtova nga kruarja
98%
Djersitja e këmbëve ndaloi
87%
Shkallëzimi dhe plasaritja u ndal
86%
Heq parazitët mykotike
100%
Efektet anësore
0%
Efektet afatgjata edhe pas ndalimit të trajtimit
Minimumi 12 muaj
Në vitin 2013, u kryen prova klinike në një klinikë në Tiranë. Një grup vullnetarësh që përfshinte burra dhe gra morën pjesë në të. Ata ishin midis moshës 25 dhe 78 vjeç. Rezultatet Fotografitë e dhëna më poshtë dhe numrat e dhënë më sipër janë të dhëna të mbledhura në formën e hulumtimit dhe ato tregojnë rezultate të suksesshme.
Rezultati Para / pas MIKOHERB GEL

Para

Pas

Rezultatet pas 2.5 javësh

Para

Pas

Rezultatet pas 4 javësh

Para

Pas

Rezultatet 3.5 javë më vonë

Para

Pas

Rezultatet pas 5 javësh
A ka kundërshtime për MIKOHERB GEL nga mjekët?
Dr. Petrit M.
Dermatolog, Dr.
14 vjet përvojë
MIKOHERB GEL është me të vërtetë një përparim për trajtimin e mykut të këmbëve dhe thonjve pa ndonjë operacion antibiotik ose lazer.

67 nga 70 pacientë me myk thonë se hoqën qafe kruarjet, çarjet e lëkurës, djersitje të tepruar dhe erën e keqe në më pak se dy javë. Tani ata po jetojnë të lumtur pa myk.

Unë jam i bindur që me MIKOHERB GEL është e mundur të heqësh qafe simptomat e pakëndshme shpejt dhe lehtë, dhe më e rëndësishmja mund ta përdorësh nga shtëpia. Unë e rekomandoj atë me shumë besim.
Si përdoret
MIKOHERB GEL
Përzieni përbërësit kundër mykut në 1.5 litra ujë të zier. Lëreni për 20 minuta. Zhytni këmbët e pastra në solucionin e ngrohtë për 30 minuta.
Fshini këmbët tuaja të thata dhe vendosni produkt me bazë vaji në majë të gishtave dhe zonave me myk.
Zgjohuni me ndjesi të mrekullueshme Liri nga myku!
50% zbritje Skadon në:
Paketat e mbetura në shitje
7
Shitja mbaron

Orë Minuta Sekonda
Mos e humbisni këtë ofertë!
Certifikuar nga njerëzit që përdorin MIKOHERB GEL
Unë kam trajtuar këtë problem prej 1 viti. Kam provuar gjithçka: pilula, vajra, kremra, dhe u konsultova me një dermatolog, por nuk mora asnjë efekt nga ajo. Shkuarja në pishinë ishte shumë shqetësuese dhe më jepte shumë telashe, emocionalisht dhe fizikisht. Kjo vazhdoi për rreth 2 vjet. Zgjidhja erdhi nga një vend i papritur. Vjehrra ime, me të cilën kam një marrëdhënie të tensionuar, më solli MIKOHERB GEL. Për dy javë, e harrova plotësisht mykun. Kanë kaluar 5 muaj dhe nuk është rikthyer! Unë dhe vjehrra ime jemi miq shumë të mirë tani :)

Suela, Durrës
Jam shumë i lumtur të ndaj trajtimin tim të suksesshëm eksperimental me MIKOHERB GEL! Unë e kam përdorur vetëm për 2 muaj por mund ta shoh ndryshimin dhe thonjtë e mi duken mirë. Dhe më e rëndësishmja është se rrënja e thoit është e shëndetshme dhe aroma është zhdukur dhe kruarja e padurueshme ka ikur!!!! Falë burrit tim jam e lumtur. Ai gjeti MIKOHERB GEL. Është një kënaqësi që ai e porosity atë përmes kësaj faqe në internet, sepse unë kam lexuar vlerësime personash që kanë marrë edhe produkte të rremë! Unë e mora produktin origjinal menjëherë.

Mira, Tiranë
Jam përpjekur të shëroj mykun me barëra dhe my shfaq dermatiti! Dermatologu tha që ai do më kuronte nëse do t’i premtoja që nuk do bëhesha vetë mjek :) Ajo që më ndihmoi ishte MIKOHERB GEL. E fërkova në këmbë dhe kruajtja u zhduk që në ditën e parë dhe lëkura e çarjet në ditën e tretë, kurse myku u zhduk plotësisht për dy javë. Më e mirë është se unë isha në gjendje të shpëtoj nga djersa dhe aroma e keqe! Që atëherë, unë nuk kam pasur myk!

Malvina, Tiranë
E rëndësishme Përfitimet e MIKOHERB GEL
E lehtë
E lehtë në përdorim Ka aromë të këndshme dhe nuk lë njolla në rroba.
së shpejti
Dy kura trajtimi mjaftojnë për të lehtësuar kruajtjen. Korja dhe çarjet e lëkurës zhduken pas disa ditësh. Djersitja e tepërt dhe aroma e keqe zhduken
përgjithmonë
Efekti i trajtimit zgjat për një kohë të gjatë, kështu që nuk do të keni ndonjë problem për shumë kohë pasi të keni mbaruar trajtimin. As nuk shkakton varësi dhe as nuk ka ndonjë simptomë të keqe.
I miratuar nga dermatologë të 19 vendeve
Prodhuar në mënyrë rigoroze sipas standardeve ndërkombëtare GMP dhe ISO
MIKOHERB GEL - produkti më i shpejtë kundër mykut
pa kosto. Çlironi thonjtë tuaj
nga kruajtja dhe myku
me vetëm 1 kurë
menjëherë. Lehtëson kruarjet dhe djersitjen e tepërt
Eliminon shkakun Heq mykun
E bën lëkurën të butë duke kuruar lëkurën e çarë dhe të skuqur Me 98%
Shitje!
50% zbritje!
Paketat e mbetura në shitje
7
Shitja mbaron

Orë Minuta Sekonda

Çmimi me pakicë 7800 ALL

Çmimi 3900 ALL