JU LUTEMI VINI RE: Për shkak të kërkesës jashtëzakonisht të lartë në TV, sasia e Mikotea në magazinë është e kufizuar që prej vitit

Mikotea

MJAFT MË ME MYK
 • Vret mykun
  dhe lehtëson inflamacionin
 • Ripërtërin
  indet e dëmtuara
 • Ju mbron nga
  rikthimi i sëmundjes
3900 ALL
Çmimi i vjetër
7800 ALL

Plotësoni të dhënat tuaja për të bërë një porosi

Ka një probabilitet prej 99.9% që

trupi juaj është i infektuar me myk
 • keni pllaka te bardha ne mukozë
 • kruajtja midis gishtave dhe këmbëve ju shqetëson
 • thonjtë janë çngjyrosur dhe deformuar dhe po shkatërrohen
 • keni kruarje gjenitale

PARANDALONI KËTO PASOJA TË PAKTHYESHME:

Myku mund të përhapet në pjesët e tjera të trupit

Sistemi imunitar dhe organet dëmtohen

Ju infektoni të tjerët

Gratë mund të bëhen jopjellore dhe burrat impotentë

diabeti dermat alergjik astma
Merr pakon time

Mikotea EFEKT I MENJËHERSHËM
REZULTAT QË ZGJAT

 • Ndal zhvillimin e mykut dhe lehtëson kruajtjet Livando
 • Kuron qelizat e infeksionit të mykut dhe parandalon zhvillimin e kolonive të reja të mykut Rrënja e jamballit
 • Trajton lëkurën e dëmtuar, zbut dhe rikthen cilësitë e lëkurës Gjethe arre
 • Antiseptik natyral. Ka një efekt antimikrobik Ekstrakt celandine

VETËM 3 DITË PËR TË MOS PATUR SIMPTOMA

Vret sporet e mykut dhe parandalon shumimin

Redukton ndjeshmërinë ndaj
mykut

Vret afërsisht 32 000
lloje të agjentëve infektivë të mykut

Parandalon infektimin
e të tjerëve

Përshpejton rigjenerimin e lëkurës
dhe përmirëson florën bakteriale

Prodhon efekt cikatrizues

Eliminon erën e keqe

Parandalon ri-infektimin

Merr pakon time

Mendimi i ekspertit

Sporet e mykut prekin njerëzit kudo që ndodhen. Unë rekomandoj që pacientët e mi të marrin një trajtim të bazuar në vajra natyralë me efekte antibakteriale dhe anti-myk. Ndryshe nga antibiotikët dhe ilaçet e tjera, Mikotea nuk shkakton rezistencë dhe vret më shumë se 32 000 lloje të agjentëve infektivë të mykut shpejt. Ky produkt përdor vetëm materiale organike - kështu që nuk ka alergji dhe merret pa recetë.

Komente të blerësve

Mirela 30 vjeçe

Kam provuar kaq shumë gjëra - asgjë nuk më ka ndihmuar. Thonjtë po më qëroheshin dhe shkatërroheshin fare ... e tmerrshme. Gjithmonë përpiqesha të fshehja duart. Falë Mikotea problemet e mia u zgjidhën - shpejt. E rekomandoj shumë.

Linda 45 vjeçe

Unë kam 10 muaj që trajtoj kandidiazën kronike - dhe më rikthehej gjithmonë. Antibiotikët e fuqishëm nuk më ndihmuan fare, por ky vaj i zakonshëm, po. E rekomandoj Mikotea për të gjithë me këtë problem.

Aldi 29 vjeç

Kam kapur pasur infeksion mykotik dhe mjeku më rekomandoi terapinë lokale: Mikotea. Simptomat zhduken brenda një jave - e provuar në laborator.