• Përbërje natyrale
 • Ndikim të përgjithshëm në përmirësimin e shëndetit
 • Rezultat i garantuar

Quick Fit

Kapsula për humbje peshe

 • Përthith yndyrat dhe i shndërron ato në energji
 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)
Rezultat i garantuar për çdo moshë

Prodhuar në Amerikë

Ulje deri në 50%

9600 ALL 4800 ALL
14700 ALL 7350 ALL
17200 ALL 8600 ALL
19400 ALL 9700 ALL
9600 ALL 4800 ALL
14700 ALL 7350 ALL
17200 ALL 8600 ALL
19400 ALL 9700 ALL

Pako 30 me ulje

Quick Fit është një sekret i shijshëm energjetik për trup të hollë si njerëzit e famshëm

Produkti më i njohur për humbjen e peshës midis yjeve më të mëdhenj në botë!

Maria, një dietologe e njohur që punon me njerëz të famshëm, rekomandon që të merrni kapsula Quick Fit 1 orë pas buke. Përbërësit aktivë - L-karnitina, Q10 dhe vitamina Е - djegin dhjamin në zonat problematike. Quick Fit ruan metabolizmin, nxjerr jashtë toksinat dhe ndihmon në humbjen e peshës. Përbërësit ndihmës (Panax ginseng 500 mg, zink 15 mg, vitaminë D3 400 МЕ) rrisin metabolizmin tuaj dhe ju japin energji.

 • Mendova se do të mbetesha e dhjamosur për pjesën tjetër të jetës! Sidoqoftë, Quick Fit më dha një jetë të re me një trup të hollë!

  Sandra, 28 vjeç

  Menaxhere e personelit

  Përdori Quick Fit për 29 ditë

  Rezultati: -14.5 kg

 • Kam veshur rroba të gjera gjatë gjithë jetës time për të fshehur trupin tim. Por, në sajë të kapsulave Quick Fit, unë më në fund mund të vesh mini funde dhe bluza dekolte!

  Eva, 39 vjeç

  Llogaritare

  Përdori Quick Fit për 37 ditë

  Rezultati: -12 kg

 • Falë Quick Fit, arrita bark të sheshtë në vetëm një muaj! Kjo është një mrekulli dhe jo dietë!

  Nada, 24 vjeç

  Administratore

  Përdori Quick Fit për 31 ditë

  Rezultati: -17 kg

 • Pas shtatzënisë, u bëra si një bretkosë e fryrë ... Quick Fit më ndihmoi të humbja peshë. Vajza ime ka përsëri një nënë të këndshme!

  Arta, 33 vjeç

  Avokate

  Përdori Quick Fit për 92 ditë

  Rezultati: -28 kg

REZULTATE TË DUKSHME QË NË NGA DITËT E PARA!

Shkencëtarët më në fund zbuluan një metodë për të humbur peshë pa ndryshuar stilin e jetës tuaj. Ata zbuluan kapsula për humbjen e peshës, Quick Fit. Komponentët e tyre thithin yndyrë dhe pastrojnë trupin nga toksinat në mënyrë aktive. Quick Fit rrit metabolizmin. Falë kësaj, ju humbni peshë çdo ditë, edhe nëse nuk merreni me sport dhe nuk mbani dietë.

Prodhuar në Amerikë

Përbërje me cilësi të lartë që do t'ju ndihmojë të humbni peshë shpejt dhe në mënyrë të sigurt!

 • COENZYME Q10

  Djeg dhjamin visceral, eliminon toksinat e dëmshme dhe ndyrësinë nga trupi. Stimulon mënyrën e funksionimit të qelizave dhe parandalon plakjen e tyre të parakohshme.

 • EKSTRAKT XHINSENG

  Forcon imunitetin, nivelin e fitnesit dhe mënyrën se si trupi lufton streset gjatë humbjes së peshës

 • L-CARNITINE

  Përshpejton metabolizmin dhe, në atë mënyrë, rrit numrin e kalorive të shpenzuara dhe i kthen ato në energji.

 • ZINK

  Ul nivelet e glukozës dhe kolesterolit, duke ulur kështu ndjenjën e urisë dhe duke sjellë humbje të shpejtë të peshës.

Si ta pini Quick Fit?

 • Merrni 1 kapsulë në 1 orë pas buke çdo ditë

 • Nëse merreni me sport, merrni 2 kapsula në ditë: të parën 40-60 minuta para stërvitjes dhe të dytën menjëherë para fillimit të stërvitjes.

 • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 1 muaj

Me Quick Fit, jo vetëm që do të humbni peshë por do të ripërtërini tërë trupin tuaj!

 • Kthen yndyrën në energji dhe jep gjallëri
 • Zvogëlon oreksin dhe shuan urinë
 • Përshpejton metabolizmin
 • Pastron trupin nga toksinat dhe lëngjet e tepërta
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)

SI DO TË NDRYSHOJË TRUPI JUAJ KUR TË FILLONI TË PINI QUICK FIT

 • Dita 1:

  Do të vini re që jeni të çlodhur dhe të freskët në mëngjes.

 • Dita 5:

  Trupi juaj po vepron për humbjen e peshës dhe ju filloni të humbni peshë.

 • Dita 10:

  Ju jeni në humor, keni humbur ca peshë dhe vishni rroba 1 masë më të vogël.

 • Dita 21:

  Trupi juaj ripërtërihet, pesha juaj bie dhe pesha e tepërt zhduket.

 • Dita 28:

  Ju keni humbur shumë peshë, vishni rroba me disa numra më të vogël, jeni seksi dhe të gjithë çmenden pas jush!

Efektiviteti i Quick Fit provohet nga provat klinike të kryera në Shqipëri, Gjermani dhe Austri.

 • Shqipëri

 • Gjermani

 • Austri

 • Këshilli Ndërsektorial për Koordinimin e Çështjeve të të Ushqyerit në Akademinë Kombëtare të Shkencave

Studimi përfshiu 900 persona me 10-40 kg peshë të tepërt

 • Ulje në vëllim nga 11-16 cm

  91%
 • Humbje prej 8-16 kg

  99%
 • Zhdukje e djegësirës në stomak dhe peshës në bark

  100%
 • Gjumë më i mirë dhe rritje të efikasitetit në punë

  97%
 • Reduktim të edemës dhe celulitit

  94%

Organizata Botërore e Shëndetësisë

Të gjitha fazat e testimit konfirmohen nga ekspertë të

Organizatës Botërore të Shëndetësisë

Me Quick Fit, ekziston vetëm një hap për të arritur rezultatet e ëndrrave tuaja! Disa nga historitë e 2350 klientëve tanë.

 • Kam ndryshuar plotësisht veshjet e mia, por më e rëndësishmja, kam një të dashur të ri!

  Kristina 30 vjeçe, Tiranë

  Unë jam 30 vjeç, por, deri vonë, peshoja 80 kg. Nuk mund të mbaj dieta sepse kam probleme me stomakun, dhe, gjithashtu, është e vështirë të gjesh ushqim të shëndetshëm në qytetin tim. Sa i përket sporteve, nuk më pëlqen të merrem me sport. Kjo është arsyeja që kur dëgjova për kapsulat Quick Fit, i bleva menjëherë. Kam marrë 1 kapsulë në ditë dhe kam humbur peshë brenda një muaji! Ndryshova veshjet. Dhe kryesorja është se gjeta të dashur! Ai më dhuron lule dhe shpesh hamë darka jashtë si dhe na pëlqen të shëtisim nëpër qytet. Mendoja se gjëra të tilla nuk do të ndodhnin kurrë në jetën time ...

 • Mund të futem në pantallonat që kam veshur para shtatzënisë time të parë!

  Nada 30 vjeçe, Durrës

  Pas lindjes së fëmijës së tretë, nuk arrija dot të humbja peshë për një farë kohe. Unë isha trashaluqe dhe këmbë të mbushura... Unë kisha shumë komplekse dhe më mundonte shumë. Kur ke 3 fëmijë, nuk ke kohë për sport. Nuk mund të mbaj dieta - jam alergjike. Sa mirë që komshiu im më rekomandoi kapsulat Quick Fit. Udhëzuesi thotë se ato ndihmojnë për të humbur peshë brenda vetëm një muaji. Në fillim, nuk besoja në të. A është e mundur? Por pastaj kontrollova formulën, lexova komentet dhe vendosa ta provoj. Unë pashë rezultatet e para brenda vetëm një jave. Dy javë më vonë, unë mata peshën time dhe nuk u besoja syve të mi! Kam humbur disa kile! S’ka kaluar një muaj, por unë tashmë kam veshur pantallonat që vishja para se të mbetesha shtatzënë. Burri im është shumë i kënaqur me trupin tim të ri. Ndihet sikur do të kemi fëmijën e katërt shumë shpejt! Unë nuk kam më frikë nga një shtatzëni tjetër - sepse tani e di se si të rikthehem në formë shpejt.

 • Peshorja nuk gënjen: 18 kg më pak!

  Maria, 34 vjeçe, Fier

  Unë u kujdesa për veten time në mënyrë aktive derisa arrita 27 vjeç dhe ndjehesha mirë. Por mosha dhe hormonet bënë të veten. Nuk kisha energji për të mbajtur dieta dhe për të shkuar në palestër. Si rezultat, shtova peshë dhe masat e rrobave u rritën. Dhe akoma më shumë... Kur po shtoja akoma më shumë, shoqja ime më dha si dhuratë produktin e humbjes së peshës Quick Fit dhe më rekomandoi të merrja 1 kapsulë në ditë me ujë. Kështu që, një muaj më vonë, mund të vishja rrobat e mia të vjetra që ishin shumë të vogla se ato të kohëve të fundit. Tani, unë dukem më e re se dikur dhe ndihem më mirë. Ndihet sikur u bëra 10 vjet më e re. Në të kaluarën, pasqyra dhe peshorja ishin armiqtë e mi, por tani ata janë miqtë e mi më të mirë!

 • Jam rikthyer në formën që kisha para shtatzënisë brenda një muaji.

  Enxhi, 26 vjeçe, Tiranë

  Pas lindjes dhe gjidhënies, shtova shumë peshë dhe mu shfaqën variçet. Për shkak të venave me variçe, nuk mund të bëja merresha me sporte! Sigurisht, u përpoqa të ha ushqim të shëndetshëm për të humbur peshë, por nuk më ndihmoi. Nuk po e duroja dot të isha e trashë, derisa një ditë, në një shesh lojërash, rastësisht dëgjova për disa kapsula të humbjes së peshës. Pyeta për detaje dhe vendosa t'i provoj. Asnjëherë nuk jam penduar që e kam bërë këtë! Tashmë kam trupin tim para lindjes së foshnjës në vetëm një muaj. Unë kam porositur një pako tjetër për të humbur pak më shumë peshë. Problemi i vetëm është se askush nuk më beson se kam humbur peshë vetëm me Quick Fit!

SI PUNOJMË NE

 • Porositni tani dhe merreni me ulje

 • Prisni një telefonatë nga këshilltari ynë dhe konfirmoni detajet

 • Ju nuk paguani asgjë derisa të merrni pakon tuaj me postë ose korrier

Nuk ka asgjë më të shijshme sesa të humbasësh peshë me Quick Fit!

Ndihmoni trupin tuaj të heqë qafe peshën e tepërt!

Prodhuar në Amerikë

Ulje deri në 50%

9600 ALL 4800 ALL
14700 ALL 7350 ALL
17200 ALL 8600 ALL
19400 ALL 9700 ALL
 • Përthith yndyrat dhe i shndërron ato në energji
 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)
9600 ALL 4800 ALL
14700 ALL 7350 ALL
17200 ALL 8600 ALL
19400 ALL 9700 ALL
 • Përbërje
  natyrale
 • Ndikim të përgjithshëm në përmirësimin e shëndetit

Pako 30 me ulje