Рекламирање Ексклузивно во Македонија!
Ослабете со GoSlim!

Го забрзува метаболизмот*

Го подобрува расположението

Природен додаток на исхраната

Пополнете го овој формулар за да добиете 50% попуст
4800 MKD
2400 MKD
За да ги заштитиме нашите клиенти од Ковид-19, нашиот персонал за испорака врши бесконтактни испораки.
*Според овие истражувања

Како функционира?

GoSlim е производ што им помага на оние кои претходно користеле различни методи за слабеење, но не ослабеле.
Слабеењето со чајот Go Slim е без многу напор, без нарушување на здравјето, без нервоза и без враќање на изгубените килограми.

Го потиснува апетитот и го смирува нервниот систем, спречувајќи несоница и нервоза при слабеење.
Го отстранува задржувањето на вода и остатоци од храна и го подобрува варењето на храната.
Го забрзува процесот на оксидација и разградување на природните масти во организмот.
Помага во намалување на телесните масти, а со тоа и на големината и тежината на телото.
Пресметајте колку килограми сакате да намалите

Жена

Маж

Пресметај

Мала тежина

Имате мала тежина .

Често имате разни болести, опаѓање на косата, кршливи нокти, слабост, нервни сломови и некои женски проблеми.

GoSlim ќе ви помогне да добиете дополнителна енергија за целиот ден, да го подобрите варењето и да се ослободите од нервната напнатост.

Пијте GoSlim 2 недели.

Нормална

Имате нормална тежина . Сепак, можеби има мали масни наслаги на стомакот или бутовите.

За да добиете совршена фигура за 2 недели, пијте GoSlim.

Го разградува вишокот масни наслаги, ви дава енергија за целиот ден и ја ублажува нервната напнатост навечер.

Прекумерна тежина

Имате прекумерна тежина Таа што може да предизвика здравствени проблеми: замор, отежнато дишење, висок крвен притисок.

За да ја намалите тежината и да го нормализирате варењето на храната, како и да го исчистите организмот, мора да пиете GoSlim 1 месец .

Пиењето на чајот GoSlim дење ќе ви даде енергија и ќе ви ја зголеми продуктивноста, а пиењето навечер ќе ве ослободи од стресот и ќе ви помогне брзо да заспиете. Започнете да го пиете денес пред прекумерната тежина да премине во дебелина.

Дебелина

Имате дебелина од I степен. Вишокот тежина може да предизвика сериозни болести: дијабетес, проблеми со зглобовите, кардиоваскуларни заболувања. Консултирајте се со вашиот лекар.

За да ја намалите тежината, мора да држите диета и да спортувате најмалку 3 пати неделно. Пијте GoSlim 1 месец за интензивно намалување на телесната тежина.

Пиењето преку ден ќе ве наполни со енергија, а пиењето навечер ќе ве ослободи од напнатоста и ќе ви помогне брзо да заспиете.

Дебелина од II степен

Имате дебелина од II степен . Таа може да доведе до развој на кардиоваскуларни болести, дијабетес и болести на нозете. Консултирајте се со вашиот лекар.

Променете ја исхраната: не јадете повеќе од 1.500 калории на ден и започнете да вежбате секојдневно. Алтернативна опција за вас е да пиете GoSlim 2 месеци . Тоа го намалува апетитот и активно ги согорува масните наслаги.

Пиењето на чајот GoSlim дење ќе ви даде енергија и ќе ви ја зголеми продуктивноста, а пиењето навечер ќе ве ослободи од стресот и ќе ви помогне брзо да заспиете.

Дебелина од III степен

Имате тежок степен на дебелина и ви се закануваат здравствени проблеми! Кај дебелината од III степен, ризикот за смрт од кардиоваскуларни болести и дијабетес се зголемува за 30%. Итно консултирајте се со лекар.

Намалете ги големините на порциите и спортувајте, постепено зголемувајќи го оптоварувањето. Алтернативна опција: вклучете го GoSlim во вашата дневна исхрана . Ова ќе го подобри варењето на храната, ќе помогне во намалување на апетитот, согорување на масните наслаги, а исто така ве наполни со енергија. Слабеењето ќе се случи без копнеж за храна и глад.

Препорачаното пиење е 3 месеци.

Нарачајте GoSlim

Предности на GoSlim

Го елиминира целулитот
GoSlim ја регулира размената на течности во организмот, што предизвикува исчезнување на целулитот
Го подобрува варењето на храната
Екстрактот од сладунец во составот го подобрува дигестивниот тракт
Ги регулира нивоата на гликоза
Аминокиселините од кимот го разложуваат холестеролот и го нормализираат нивото на шеќер во крвта.
Го намалува крвниот притисок
Количина од 140 – 720 mg на ден помага во намалување на крвниот притисок кај луѓе со висок крвен притисок.

Како треба да се пие GoSlim?

  • Додајте една лажичка Go Slim во чаша и турете 150 ml врела вода

  • Оставете чајот да стои и да се излади. Пијте 3 пати на ден после јадење

  • Препорачано времетраење: 30 дена

Со GoSlim СЛАБЕЕТЕ И ГО ПОДМЛАДУВАТЕ ВАШЕТО ТЕЛО!

  • Ги претвора мастите во енергија, ја зголемува виталноста
  • Го намалува апетитот и го потиснува гладот
  • Го забрзува метаболизмот
  • Го чисти телото од токсините и вишокот на течности
  • Произведува допамин, хормон за среќа

КАКО РАБОТИМЕ

Побрзајте! Бројот на пакети за продажба по

специјалната цена е ограничен!

Пополнете го овој формулар за да добиете 50% попуст
4800 MKD
2400 MKD
За да ги заштитиме нашите клиенти од Ковид-19, нашиот персонал за испорака врши бесконтактни испораки.