ГЕЛ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ПЕНИСОТ

 • ЗГОЛЕМИ ЈА ДОЛЖИНАТА И ДИЈАМЕТАРОТ!

 • БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ!

 • 1 019 800 ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

 • РАСТИТЕЛНА ФОРМУЛА

НОВ ПРОИЗВОД ЗА 2018 !
TestoY

САМО ДЕНЕС! ПРОМОЦИЈА

ЦЕНА: 4800 MKD 2400 MKD*

Имајте предвид дека локалните стапки на ДДВ може да се разликуваат во зависност од законот на земјата каде што нарачувате.

 • #

  Корен во прав од азиски женшен

  Природен афродизијак, ја зголемува привлечноста и возбудата. Ја стимулира сперматогенезата и го подобрува квалитетот на спермата. Го намалува периодот на паузирање. Ја нормализира циркулацијата на крвта и обезбедува трајна ерекција.

 • #

  Масло од цвет на невен

  Го зајакнува тонусот, го стимулира производството на тестостерон, ја подобрува издржливоста. Ги подобрува пријатните сензации и оргазмот, го зголемува времето на сексуален однос 45 – 60 минути и подолго.

 • #

  Масло од жалфија

  Ја намалува чувствителноста на рецепторите на жлездите, го зголемува времетраењето на сексот. Обезбедува проток на крв во карличните органи.

 • #

  Екстракт од луто пиперче

  Го активира растот на шупливите ткива во ткивата на пенисот, што доведува до зголемување на пенисот во должина и обем.

МИСЛЕЊЕ НА ЕКСПЕРТИТЕ

TestoY ГАРАНТИРА ЗГОЛЕМУВАЊЕ ЗА 5 СМ ВО РОК ОД ЕДЕН МЕСЕЦ.

# пред + 2 см ПОТОА

Не предизвикува алергиски реакции или несакани ефекти и што е најважно, резултатот што ќе го постигнете по неговото користење трае вечно.

#

Не предизвикува алергиски реакции или несакани ефекти и што е најважно, резултатот што ќе го постигнете по неговото користење трае вечно.

TestoY СЕКОГАШ ВЕ ПОДГОТВУВА ЗА БИТКАТА!

Началник на урологија на поликлиниката #

TestoY
# Шупливи ткива

Дејството на TestoY

Посебните ензими и афродизијаци содржани во неговиот состав имаат позитивен ефект врз ткивата на пенисот, кои го истегнуваат и заедно со шупливите ткива на пенисот поттикнуваат вистинско зголемување и на должината и на обемот.

НАНЕСЕТЕ ГО СО МАСАЖА НА ПЕНИСОТ ВО ЕРЕКЦИЈА.

Откако ќе го нанесете TestoY на вашиот пенис, гарантирано ќе добиете + 5 см во должина

#####
 • ЕКСТАЗА НА ПАРТНЕРОТ

  Комбинацијата од билки им гарантира огромно задоволство на жените, кое ќе сакаат да го искусат повторно и повторно.

 • ЦЕЛА НОЌ, СЕКОЈА НОЌ!

  Благодарение на вашата челична ерекција, ќе станете крал на сексот.

 • МОЌЕН СЕКСУАЛЕН НАГОН

  Неговата уникатна формула го зголемува производството на тестостерон во крвта, хормонот кој е основа на животот на секој успешен маж!

 • БРЗ РЕЗУЛТАТ БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ

  Ќе забележите ерекција тврда како камен и по неколку дена ќе почнете да доживувате вртоглави оргазми.

нарачајте со попуст

КОГА ЌЕ ГИ ЗАБЕЛЕЖИТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ?

 • 2 СЕДМИЦА

  Вашата ерекција ќе стане подолга и помоќна. Производот исто така двапати ќе ја зголеми чувствителноста на вашиот полов орган. Должината и обемот на вашиот пенис ќе се зголемат значително до 1 и пол сантиметар.

 • 3 СЕДМИЦА

  Вашиот пенис ќе стане видливо ПОГОЛЕМ и подобро обликуван. Времетраењето на сексуалниот однос ќе се зголеми за 70 %!

 • 4 СЕДМИЦА

  Вашиот пенис ќе се зголеми за 4 – 5 см! Значително ќе се подобри квалитетот на сексот. Вашиот оргазам брзо ќе стане подолг, ќе трае помеѓу 5 и 7 минути!

#

+ 2 см 2 седмици

+ 3 см 3 седмици

+ 5 см 4 седмици

 • avatar

  Киро Стојановски 46 години

  Бев воодушевен од TestoY. Ова е волшебен производ за секс. Сакав да си го подобрам оргазмот, а истовремено и пенисот ми се зголеми за 5 см. Сега доживувам неверојатни оргазми. Го препорачувам.

 • avatar

  Даниел Ристевски 35 години

  Ерекција тврда како камен! Ја израдував мојата девојка 4 пати вечерва, во секое ќоше од нашата куќа.

 • avatar

  Роберт Филипов 42 години

  Свршувам како луд сега, ги полнам со сперма по неколку пати на ден.

 • avatar

  Столе Крстиќ

  МОЈОТ ПЕНИС ВЕЌЕ НЕ Е МЛИТАВ! НИТУ ВИЈАГРАТА НЕ Е ТОЛКУ ДОБРА!

 • avatar

  Лазе Стојчевски

  Имам 55 години. Со сопругата имаме секс секој ден. Таа е многу среќна! Квалитетниот секс ми даде самодоверба како маж. Секогаш сум одлично расположен и ништо не ме вознемирува :)

 • avatar

  Миле Андоновски

  Ефектот од користењето на TestoY ги надмина сите мои очекувања! Ниту вијаграта нема таков ефект! Момци, неверојатен е!!!