Category: North Macedonia

Showing all 27 results

 • Apolloss – Deep Inhale – Dermal – DiaDrops – Diatea – FertiliTea – GoPotent – GoSlim – Hemomax – Hyperdrops – Hypertea – Lossless – Mikoherb – Mikotea – Nautubone – Nefro Aktiv – O Caps – Parazol – ProDrops – Prostamid – Quick Fit – TestoY Gel – U Caps – Varcosin

  Read more
 • Apolloss – Deep Inhale – Dermal – DiaDrops – Diatea – FertiliTea – GoPotent – GoSlim – Hemomax – Hyperdrops – Hypertea – Lossless – Mikoherb – Mikotea – Nautubone – Nefro Aktiv – O Caps – Parazol – ProDrops – Prostamid – Quick Fit – TestoY Gel – U Caps – Varcosin

  Read more
 • Целосно закрепнување од проширени вени за 28 дена. Ослободете се од видливите знаци и симптоми на проширени вени. Спречете ја појавата на болеста на проширени вени.

  Read more
 • U Caps

  Имајте на ум дека може полека да го изгубите слухот и да се навикнете на полош слух.

  Read more
 • Quick Fit

  Ги апсорбира мастите и ги претвора во енергија. Ги отстранува токсините од телото. Го намалува апетитот и дава енергија. Го отстранува вишокот на течности од телото. Произведува допамин (хормон за среќа).

  Read more
 • Ги ублажува воспалението и болката. Ја нормализира функцијата на мокрење и ги подобрува ерекциите. Обезбедува одржливи и долготрајни резултати. Ефикасен на која било возраст и во која било фаза од заболувањето.

  Read more
 • Медицина на ниво на претходниот век Познатиот македонски уролог откри како македонските лекари ги мамат мажите кои сакаат да се лекуваат од простатитис и аденом на простатата.

  Read more
 • За малку ќе го изгубев сопругот од опасна заразна болест: 80% од популацијата на Македонија е заразена со паразити без да го знае тоа! Ова може да му се случи секому.

  Read more
 • O caps

  Ја ублажува напнатоста и болката во очите за 5 минути. Враќа 99 % од видот во текот на третманот. Го спречува развојот на очни болести и слабеењето на видот.

  Read more
 • Nefro Aktiv

  Клинички е докажано дека редовните третмани со Nefro Aktiv ги ублажуваат симптомите на комплицираните заболувања на бубрезите.

  Read more
 • Ја ублажува болката. Го стимулира процесот на регенерација на ‘рскавицата. Ја елиминира мускулната хипертензија. Го спречува отекувањето. Ги елиминира воспаленијата.

  Read more
 • Моментално ве ослободува од прекумерното потење и чешање. Ја искоренува причината за габичната инфекција. Обновува до 98% од оштетената и испукана кожа.

  Read more
 • Според лекарите на Клиниката за дерматологија во Скопје: „Габичната инфекција на ноктите доведува до инфекција на крвта и некроза. Решение има, но не е за секого.“

  Read more
 • Lossless

  Го обновува растот на косата. Ги буди заспаните фоликули. Ја зајакнува косата и го спречува паѓањето.

  Read more
 • ЗАБРАНЕТО ОТКРИТИЕ: во рок од 7 недели, вештачките црвени крвни клетки трајно ја елиминираат хипертензијата, ги зајакнуваат крвните садови и неверојатно го одобруваат имунитетот!

  Read more
 • „Планирам да живеам 120 години.“ 92-годишниот светски шампион ни раскажа како си го продолжил животот и се ослободил од високиот крвен притисок без да пие апчиња.

  Read more
 • Голема помош за црниот дроб: единствениот производ што може да го спаси црниот дроб од неизбежното оштетување.

  Read more
 • Go Slim

  GoSlim е производ што им помага на оние кои претходно користеле различни методи за слабеење, но не ослабеле.
  Слабеењето со чајот Go Slim е без многу напор, без нарушување на здравјето, без нервоза и без враќање на изгубените килограми.

  Read more
 • Fertili Tea

  Чај со фитоекстракти за одржување на здрав репродуктивен систем.

  Read more
 • Нивото на шеќер во крвта е примарна грижа за луѓето со дијабетес. Високото ниво на шеќер во крвта, познато како хипергликемија, се јавува кога шеќерот во крвта на едно лице е над 180 милиграми на децилитар

  Read more
 • Dia Drops

  Го зголемува производството на инсулин. Го заштитува телото од високите нивоа на гликоза. Го обновува црниот дроб и панкреасот. Го нормализира метаболизмот на јаглехидратите.

  Read more
 • Елиминирајте ги симптомите на псоријаза веднаш. Лесно ја лекува псоријазата во 95% од случаите. Покорисен е во лекувањето на псоријазата од кој било друг третман.

  Read more
 • Deep Inhale

  Чај со екстракт од подбел (Farfarae folium) за здравје на респираторниот систем.

  Read more
 • Крај на ерата на дебелите! Надарена студентка од Македонија ја доби највисоката медицинска награда во земјата за откритието на метод што помага да ослабите 15 килограми за еден месец без гладување, без вежбање, без повторно враќање на килограмите!

  Read more
 • TestoY

  Капсулите со природни екстракти од билки ја елиминираат еректилната дисфункција на која било возраст и во која било фаза. Добри се за спречување проблеми со ерекцијата. Активните состојки го подобруваат снабдувањето со крв во ткивата на пенисот, го стимулираат производството на тестостерон, ја зголемуваат сексуалната желба, ја зголемуваат сперматогенезата и обезбедуваат долготрајна ерекција.

  Read more
 • TestoY Gel

  ЗГОЛЕМИ ЈА ДОЛЖИНАТА И ДИЈАМЕТАРОТ! БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ! 1 019 800 ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ. РАСТИТЕЛНА ФОРМУЛА.

  Read more
 • GoPotent

  Да ли сакате силна ерекција? Ние ќе ви кажеме како да го постигнете тоа! Конечно, сме подготвени да го споделиме револуционерното медицинско откритие со вас. Во последните 2 месеци работевме на овој материјал и сега ги чекаме вашите коментари. Нашите редовни читатели знаат дека често споделуваме информации за најновите лекови од природно потекло за здравјето на мажите.

  Read more